Endüstriyel Balans ve Endüstriyel Otomotiv Kardan Şaft uygulamalarında kalıcı çözümler!BİZİ YAKINDAN TANIYINFirmamız 1970 yılından beri ENDÜSTRİYEL STATİK VE DİNAMİK BALANS konusunda hizmet vermektedir. Ayrıca firmamız 1980 yılından beri  ENDÜSTRİYEL VE OTOMOTİV KARDAN ŞAFTLARININ imalatını, tamiratını, bakım ve balansını yapmaktadır. Muhtelif kapasitelerde 15 adet balans makinesi ile 7500 kg  ağırlığına 3650 mm çap ve 11000 mm boya kadar döner ekipmanların statik ve dinamik balansını yapmaktayız. Fanlar, Motor Rotorları, Volanlar, Kırıcılar, Kasnaklar, Türbinler ve benzeri döner ekipmanların balansları ISO 1940 standartına göre hassas olarak yapılmaktadır. Döner ekipmanlar için yerinde seyyar balans ve buna bağlı olarak Kaplinler içinde eksenel ayar hizmeti verilmektedir. Şaft imalat ve bakımlarında tamamen orjinal ürünler kullanılmaktadır. Kaynak işlemleri el değmeden otomatik kaynak makinalarında yapılmakta 11 metre boya kadar şaftlar balanslanmaktadır. Uzman kadromuz ve gelişmiş makine parkurumuz ile müşterilerimize profesyonel anlayışla çözümler üretmekteyiz.
HİZMETLER
ENDÜSTRİYEL BALANS HİZMETİ

Muhtelif kapasitelerde 15 adet balans makinesi ile 7500 kg ağırlığına 3560 mm çap ve 11000 mm boya kadar tüm döner ekipmanların statik ve dinamik balansını yapmaktayız.


KAPLİN AYARI

Bu hizmetimiz kaplin akuple olarak çalışan sistemlerde kaplinin eksenel ayarını lazerli sistem makinalarımız ile yerinde düzeltme işlemidir.


YERİNDE BALANS HİZMETİ

Bu hizmet seyyar balans ve analiz makinelerimiz ile işletmelerde bulunan döner ekipmanları sökmeden, çalışır durumda veya hazır durumda balanslama işlemidir.


OTOMOTİV GURUBU KARDAN ŞAFTLARI

Firmamız her türlü araç şaftlarının bakım ve imalatını yapmaktadır.


İletişim Numaralarımız

+90 212 576 03 11
+90 212 577 62 92


E-Mail Adresimiz

info@sahinbalans.com


Adresimiz

Ferhatpaşa Cad. Asil San.Sit. 1//Blok No:10-12
Bayrampaşa / İSTANBUL